قوانین و مقررات   

استفاده از فروشگاه اینترنتی شهر میوه به هر شکل، به معنای آگاهی و قبول شرایط مندرج در این بخش است؛ از این رو خواهشمند است موارد زیر را مطالعه فرماییدتوجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل همه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است و شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‌های قبلی به حساب می آیداصول و رویه‌های فروشگاه اینترنتی شهر میوه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط خواهد بود.

معرفی واژگان و اصطلاح ها

فروشگاه: فروشگاه اینترنتی شهر میوه و وب سایت؛ وب سایت فروشگاه اینترنتی شهر میوه به آدرس https://fruitciti.com/ است.

مشتری یا کاربر: به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام کند. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در اطلاعات کاربری خود ثبت می‌کند، به عنوان آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی مورد تایید مشتری به حساب می آید و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شهر میوه از آن طریق صورت می‌گیرد.

سفارش: کالا یا کالاهایی است که مشتری انتخاب می کند و با افزودن آن ها به سبد خرید قصد خرید آنها را دارد.

روز کاری: هر روز از ساعت ۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰ . روز های تعطیل در سایت اطلاع رسانی خواهد شد . مشتریان امکان سفارش گذاری و استفاده از وب سایت را در هر ساعت از شبانه روز و تمامی روزهای سال خواهند داشت. ارسال سفارش ها در روز کاری بعدی می باشد.

شرایط و قوانین

– لازم است که مشتریان در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراین صورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و زیان احتمالی بر عهده ایشان است.

– در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از سفارش‌گذاری مشتری، حق لغو آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه ایترنتی شهر میوه محفوظ است. 

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۱ روز کاری به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.

– در صورت بروز خطا در درج قیمت کالاهای موجود، فروشگاه اینترنتی شهر میوه می تواند سفارش ثبت شده مشتری را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز نماید.

– خدمات شهر میوه در حال حاضر در شهر تهران ارائه می‌شود .

– شیوه‌های پرداخت در شهر میوه پرداخت آنلاین و یا پرداخت در محل به صورت نقدی ، با کارت خوان سیار و یا اپلیکیشن ۷۲۴ می‌باشد . از پرداخت وجه اضافی به مامور ارسال اجتناب گردد.

– مشتری پس از رویت محصول در صورت عدم رضایت از کیفیت و یا مغایرت در سفارش می تواند از دریافت محصول انصراف داده و با هماهنگی نسبت به مرجوع کردن محصول به مامور ارسال اقدام نماید. در صورت قابل مشاهده بودن محصول از روی بسته بندی لازم است محصول در وضعیت اولیه خود قرار داشته باشد. بدیهی است دریافت محصول توسط مشتری به منزله تایید کیفیت و عدم مغایرت می باشد.

– قوانین و مقررات می تواند بدون اطلاع قبلی تغییر کند، همواره آخرین نسخه را در صفحه قوانین و مقررات مشاهده نمایید.